Szanowni Państwo,

Chcielibyśmy serdecznie podziękować pani Bernadecie za współpracę przy realizacji naszego zamówienia. Jesteśmy bardzo zadowoleni z projektu i wizualizacji, które pani Bernadetta dla nas przygotowała, z tego w jak sprawny sposób koordynowała prace oraz oczywiście z finalnego efektu którym są eleganckie meble zamontowane w naszym mieszkaniu. To przede wszystkim dzięki pani Bernadecie nasze całkiem spore zamówienie zostało zrealizowane szybko i sprawnie.

Niewątpliwie będziemy polecać współpracę z panią Bernadettą i firmą Gold Meble w przyszłości.

Jakub Bielecki

Z firmą Gold Meble współpracowałam w roku 2019 przy wykańczaniu apartamentu. Współpracę tę oceniam bardzo wysoko, ze względu na profesjonalne i rzetelne podejście do klienta.

Oferowane przez firmę meble są wysokiej jakości, a projekt kuchni uwzględnił wszystkie nasze potrzeby. Zamówienie, zostało zrealizowane terminowo i bez problemów.

Drobne poprawki wykonane zostały szybko i co ważne bez zbędnych formalności.  Na szczególne uznanie zasługuje praca pani Bernadetty Szymanek. Jest profesjonalna i zaangażowana, cierpliwa, uważnie słucha klienta, jest kreatywna ale jednocześnie zwraca uwagę na praktyczny aspekt projektu. Praca z panią Bernadettą była prawdziwą przyjemnością.

Dorota Mieszkowska

Polecam firmę, wszystko się odbyło bezproblemowo i sprawnie, z jakości mebli jesteśmy zadowoleni. Brak ukrytych kosztów czy naciągactwa.

Michał Klecha

I do recommend Gold Meble services to anyone who is looking for a customized furniture solution! Very professional, fast, high quality execution, design tailored to my needs. 100% happy with the result! Thank you, team!           

Vanina Kacheva

Usługa została wykonana w pełni profesjonalnie. Projekt bardzo ładny i uwzględniający wszystkie potrzeby oraz oczekiwania klienta. Uprzejma, rzeczowa, pomocna oraz sympatyczna obsługa całego zespołu na wszystkich etapach realizacji.

Z podziękowaniami i pozdrowieniami 🙂              

Irena

Super meble. Świetnie wykonane. Kompetentna i bardzo pomocna obsługa. Bardzo polecamy.                                

Urszula i Rafał Szymańscy

Firma Gold Meble to złoto w swojej dziedzinie J.

Projekt mebli utworzony przez Panią Bernadettę Szymanek znakomity.

Montaż mebli błyskawiczna (2 dni montażu na 4 szafy pod zabudowę, kuchnię wraz z montażem sprzętu AGD oraz szafki pod zabudowę w łazience) jak dla mnie 6+.

Meble jak i ich montaż zostały wykonane z ogromną dbałością.

Firma na medal – złoty medal.

Pani Bernadetto, bardzo dziękuję.                                         

Łukasz Sałek

Z racji bardzo udanej współpracy z firmą Gold Meble chciałabym zarekomendować wszystkim poszukującym wykwalifikowanego i doświadczonego wykonawcy mebli pod wymiar.

Z przyjemnością rekomendujemy studio projektowe, jako solidną, wiarygodną,
w pełni przygotowaną do kompleksowego wykonywania zadań w zakresie aranżacji wnętrz.

Doświadczona kadra oraz potencjał techniczny i organizacyjny gwarantują wysoki poziom wykonania usługi. Powierzone firmie prace zostały wykonane w pełni profesjonalnie
i w wyznaczonych harmonogramem terminach.

Specjaliści z Gold Meble, kierując się indywidualnym podejściem do klienta w pełni spełnili nasze oczekiwania estetyczne, podpowiadając szereg stylowych i designerskich rozwiązań dedykowanych specjalnie naszemu mieszkaniu.  Dbałość o detale wykończenia dopełniły całości kompozycyjnej, tworząc w naszym mieszkaniu unikalny i niepowtarzalny klimat.

Szczególne słowa uznania kierujemy pod adresem Pani Bernadetty Szymanek – projektantki
i managerki. Pani Bernadetta charakteryzuje się godną podziwu wiedzą teoretyczną
i nieprzeciętnymi umiejętnościami praktycznymi. Jest bardzo kreatywna, konkretna
i holistycznie ogarniająca projekt. To wizjonerka.  Ze wszystkich swoich zadań wywiązała się Ona perfekcyjnie. Była doskonałym doradcą rozwiązań przestrzennych jak i doboru właściwych materiałów, tak aby zarówno strona estetyczna jak i funkcjonalna mieszkania stanowiły jego niepodważalny walor.

Dodatkowym atutem wartym podkreślenia jest fakt, że  wszystkie prace wykonywane były sprawnie, terminowo, z dbałością o ład i porządek w mieszkaniu.

Nasze doświadczenie pozwala z pełnym zaufaniem zarekomendować studio jako bardzo rzetelnego i profesjonalnego wykonawcę, znającego i stosującego nowoczesne technologie podczas realizacji projektu.

Bez wahania polecamy firmę Gold Meble każdemu, kto pragnie kreatywnej i fachowej pomocy, jednocześnie oczekując rzetelności w wykonaniu i współpracy opartej na wzajemnym poszanowanie swoich gustów i potrzeb.

Z pełną odpowiedzialnością podpisujemy się pod dewizą firmy, że kluczem jest detal. Gold Meble to perfekcjoniści w każdym calu, dla których każdy detal jest niezmiernie ważny. Gorąco polecamy.

Diana Zborowska

Pani Bernadetto,

Z chęcią napiszę bardzo pozytywną opinię w czasach gdzie naprawdę jest bardzo dużo firm, które oferują swoje usługi związane z wykończeniem wnętrz mieszkań, mają bardzo ładne strony internetowe zachęcające do nawiązania współpracy i na tym się kończy.

Jestem bardzo zachwycona przede wszystkim bardzo wysokimi kompetencjami z Pani strony, ponieważ bardzo uważnie słucha Pani potrzeb klienta i meble dostosowuje i do gustu i można powiedzieć również do osobowości. Rozmawiając z Panią czuje się ogromne doświadczenie, które jest z pewnością pomocne dla osób takich jak ja, ponieważ ja nie miałam kompletnie żadnego pomysłu na kuchnię a rozmawiając z Panią osiągnęłyśmy obopólnie zachwycający efekt. Kuchnia jest zaaranżowana bardzo wygodnie i z gustem, Jestem nią na prawdę zachwycona. Całkowicie spełnia moje oczekiwania. Może poza jednym, że niestety jestem niskiego wzrostu i dość często będę musiała używać drabiny, ale plus jest taki że mam bardzo dużo powierzchni do wykorzystania.

Szafy zainstalowane w dniu dzisiejszym też są zaprojektowane bardzo użytecznie. Szafka w łazience jest tak dobrze dopasowana kolorystycznie, że jestem bardzo usatysfakcjonowana.

Nie mogę mieć również żadnych zastrzeżeń co do wykonywania samej usługi instalacji. Patrzyłam naprawdę z podziwem na zespół odpowiedzialny za montaż kuchni. Wszystkie elementy były zamówione, nic nie brakowało i wszystko zostało bardzo dokładnie dopasowane. W jeden dzień ogarnęli wszystko. Później po sobie posprzątali oddając mieszkanie od razu do użytku.

Na chwilę obecną nie mam żadnych zastrzeżeń i mam nadzieję, że meble będą mi służyły na lata bez szwanku.

Będę polecała Państwa usługi w gronie swoich znajomych, ponieważ jesteście Państwo firmą godną polecenia.

Pani Bernadetto bardzo dziękuję za współpracę, jeszcze jak sobie coś wymyślę dodatkowego to na pewno skontaktuję się z Panią.

Pozdrawiam serdecznie

Aneta Lowiel

Firma Gold Meble wykonała dla nas zabudowę kuchenną wraz z zakupem i montażem sprzętu AGD, szafy w sypialni, garderobie i gabinecie, biblioteczkę oraz szafki pod wymiar w łazience i toalecie. Współpraca od projektu do wykonania układała się doskonale, a efekt końcowy przerósł nasze oczekiwania!

Szczególne wyrazy uznania dla Pani Bernadetty Szymanek za profesjonalizm i wsłuchiwanie się w oczekiwania klientów, dzięki której inwencji nasze pomysły przerodziły się w piękny i funkcjonalny projekt.

Ekipa montażowa niezwykle solidnie i sprawnie wykonała swoje zadanie, ściśle współpracowała z firmą redNet Dom, odpowiedzialną za wykończenie mieszkania pod klucz, dzięki czemu udało się dograć wszystkie szczegóły zabudowy. Realizacja projektu na najwyższym poziomie z dbałością o każdy detal. Jest pięknie! Z przyjemnością szczerze polecamy usługi firmy Gold Meble.

Beata i Krzysztof Kurek

Współpraca z firmą GOLD MEBLE to czysta przyjemność! 🙂 Serdecznie dziękujemy za profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo już od pierwszego spotkania, poprzez wszystkie etapy powstawania i realizacji projektów, aż po ich efekt końcowy. Meble w pełni spełniają nasze oczekiwania, są świetnej jakości, niezwykle funkcjonalne, wykonane ze starannością i dbałością o każdy szczegół. Naprawdę cieszą oko! 🙂 W szczególności dziękujemy Pani Bernadetcie Szymanek za świetnie przemyślane projekty, doskonały kontakt oraz profesjonalne rady i pomoc w wyborze praktycznych rozwiązań, materiałów i kolorystyki. Podziękowania należą się również ekipie montażowej za sprawną pracę na najwyższym poziomie. Z pewnością ponownie skorzystamy z usług firmy GOLD MEBLE. Z czystym sumieniem polecamy! 🙂

Kamila i Paweł Strokowscy

Polecam Gold Meble oraz projektantkę Bernadette Szymanek. Miła współpraca, efekt końcowy oceniam bardzo dobrze. Korzystałam z usług we współpracy z RedNet Dom, obie firmy spisały sie znakomicie.

Rita Kastusik

Super meble. Świetnie wykonane. Kompetentna i bardzo pomocna obsługa. Bardzo polecamy.

Paweł Łucka

Firma Gold Meble to wykwalifikowani i doświadczeni wykonawcy mebli pod wymiar. Nasze zlecenia zostały zrealizowane rzetelnie i w terminie.

Fantastyczna współpraca z Panią Bernadettą Szymanek.

Firma zdecydowanie godna polecenia.

Beata i Robert Szpiczyński

Bernadetta, I wanted to thank you for the good job done on the flat. I am very satisfied with the quality of the work done, it is very high standards and it is as planned.

Thanks

Manuel Nuccio

Polecam firmę Gold Meble, która wykonała dla nas zabudowę aneksu kuchennego oraz szafkę na wymiar w łazience. Prace zostały wykonane według naszych oczekiwań, od procesu konsultacji, po wizualizację oraz etap końcowy jakim było stworzenie funkcjonalnych rozwiązań w kuchni. Cały projekt prowadzony był przez Panią Bernadettę Szymanek, która okazała się być bardzo elastyczna, jeżeli chodzi o ewentualne zmiany oraz bardzo responsywna. Potrafiła wysłuchać naszych potrzeb i zaproponować rozwiązania, które się sprawdzą w kuchni. Montaż przebiegł pomyślnie, w przeciągu kilku godzin cała kuchnia była zmontowana, przy tym pamiętając aby zabezpieczyć salon przed ewentualnymi uszkodzeniami. Po wszelkich pracach wszystko zostało posprzątane. Jestem pełna podziwu dla ekipy montażowej, która mimo niedziałającej windy, wniosła wszystkie części meblowe na 7 piętro- Chapeau Bas! Jestem w pełni usatysfakcjonowana współpracą z firmą Gold Meble i mogę ją śmiało polecić moim znajomym.

Dziękuję!

Magdalena Burszta

Firma Gold Meble – pełny profesjonalizm i skuteczność.

Zamówiłam w firmie zabudowę do aneksu kuchennego, przedpokoju oraz łazienki. Zakupiłam w salonie również sprzęt AGD. Projekt uwzględniał moje potrzeby, wizje i pomysły. Pani Bernadetta Szymanek czuwała na każdym etapie wykonywania prac w pełni spełniając moje oczekiwania. Służyła fachową pomocą, jednocześnie nie narzucając swojej wizji i uwzględniając moje pomysły. Etap projektowania oraz montażu bez żadnych zastrzeżeń. Terminowość wykonywanych prac – jak w szwajcarskim zegarku. Efekt końcowy – jestem w pełni usatysfakcjonowana, a znajomi pytają o wykonawcę.

Reasumując, polecam firmę Gold Meble. Współpraca i efekt końcowy – rewelacja. Koordynacja w wykonaniu pani Bernadetty Szymanek okazała się pozytywnym doświadczeniem życiowym.

Beata Kozłowska

Jesteśmy juz po raz drugi zadowoleni z realizacji zabudowy kuchennej i szaf w mieszkaniach pod wynajem. Pani Szymanek zaproponowała nam ciekawe rozwiązania w związku z nieco trudnym rozkładem mieszkań. Pomogła nam również dokomponować materiały i kolory oraz wybrała odpowiednie sprzęty AGD. Koordynowała pomiary i ustalenia z firma budowlana, co do przygotowań pod zabudowę. Dzięki firmie Gold Meble zaoszczędziliśmy wiele czasu. Zarówno przygotowanie projektów jak i realizacja zabudowy przebiegły sprawnie i zgodnie z uzgodnionym terminem.

Dziękujemy i polecamy!

B&L Ostrowscy

Szczerze chciałbym podziękować za świetnie wykonaną prace w Warszawie na ulicy Branickiego 19 – za projekt była odpowiedzialna Pani Bernadetta Szymanek.

Zazwyczaj tego nie robię, ale wiem, że macie Państwo specjalną zakładkę z rekomendacjami i w ramach wdzięczności napisze poniżej kilka słów, które będzie można tam zamieścić (jeżeli będą Państwo chcieli).

Będąc uczciwym – POLECAM!

Współpraca z Panią Bernadettą była bardzo przyjazna i przyniosła super efekty. Przydało się Jej doświadczenie – potrafiła m.in. zaproponować kilka praktycznych rozwiązań. Użyte materiały są solidne i robią dobre wrażenie. Pani Bernadetta dobrała nam również dobrej klasy sprzęt AGD (zarówno do kuchni jak i łazienki). Na koniec warto wspomnieć o Panach montażystach, którzy również wykonali kawał dobrej roboty…zostawiając po sobie porządek.

Damian Jaskulski
20180306_145202
Jan Borysewicz

Fachowy projekt, solidne wykonanie oraz sprawny i profesjonalny montaż. Obsługa zawsze uprzejma i chętna do pomocy, doradziła kilka ciekawych rozwiązań, a do tego wszystko zrealizowane w terminie. Mogę z czystym sumieniem polecić współpracę z Gold Meble.

Michał Krawczyk

Pani Bernadetta Szymanek koordynowała wzorowo, od początku do końca, całość usług zleconych przeze mnie. Firma Gold Meble wykonywała dla mnie meble do aneksu kuchennego i łazienki pod wymiar. Zamawiałem u nich także sprzęt AGD. Wszystkie produkty są bardzo wysokiej jakości. Montaż profesjonalny! Co ważne – panowie elegancko sprzątają po sobie J Wszystko odbywa się terminowo.

Miałem do czynienia z bardzo wieloma firmami działającymi w tej branży i mogę bez wahania polecić Gold Meble z Panią Bernadettą Szymanek na czele!

Paweł Kluczek

„Jestem mile zaskoczona oraz bardzo zadowolona z usług firmy Gold Meble. U Państwa zamawiałam zabudowę łazienki oraz kuchnię, wszystko zostało wykonane na wysokim poziomie, z dobrych materiałów, za przystępną cenę, bez opóźnień, a do tego Państwo jeszcze doradzą, podpowiedzą i pomogą w kwestii dopasowania wszystkiego do projektu mieszkania. Dodatkowy plus za pracę montażystów – oprócz samego montażu łaskawie się zgodzili na montaż innych drobnych rzeczy za „free”. Polecam!”

Jeszcze raz dziękuję Pani Aniu i może jeszcze kiedyś będziemy współpracować 🙂

Marta Stepanchenko

Odebraliśmy właśnie wykończone przez  Państwa firmę mieszkanie i jesteśmy zadowoleni z wykonanej pracy: zrobionych szaf i kuchni.

Tomasz i Małgorzata Wierzykowscy

Nasza współpraca z firmą GOLD MEBLE oraz reprezentującą ja p. Bernadettą Szymanek układała się bardzo harmonijnie. Od samego początku, jeszcze na etapie projektowania wnętrz oraz doradztwa w tej kwestii, mogliśmy liczyć na fachową pomoc, uwzględniającą nasze oczekiwania i sugestie. Pani Bernadetta wykazała się wiedzą w zakresie aranżacji wnętrz, jak i zrozumieniem wobec oczekiwań klientów. Ekipa realizująca nasze zamówienie pracowała sprawnie i szybko, kontaktując się jednocześnie z nami, gdy pojawiały się sprawy wymagające konsultacji. Dzięki fachowej i sprawnej współpracy, zarówno z p. Bernadettą, jak i  osobami realizującymi projekt, mogliśmy szybko wprowadzić się do wykończonego mieszkania. Prace wykończeniowe oceniamy bardzo pozytywnie.

Reasumując – polecamy firmę GOLD MEBLE jako firmę solidną i uczciwą.

Agnieszka i Piotr Kraków

Niniejsze pismo stanowi referencje Pani Bernadetty Szymanek wystawione w oparciu o współpracę z firmą „GOLD MEBLE”, której ta Pani jest pracownikiem.

Pani Szymanek była zaangażowana w pracach architektoniczno-stylizacyjnych wnętrza mojego mieszkania znajdującego się przy  ul. Sarmackiej 4, dobór właściwych materiałów jak i rozwiązania kolorystyczne.

Ze wszystkich swoich zadań wywiązała się Ona perfekcyjnie. Była świetnym doradcą rozwiązań przestrzennych jak i doboru właściwych materiałów, tak aby zarówno strona estetyczna jak i funkcjonalna mieszkania stanowiły jego niepodważalny walor.

Potrafi doskonale wsłuchiwać się w preferencje i potrzeby klienta, sugerując też czasami  inne opcje, które mogłyby  być lepszym rozwiązaniem od wersji proponowanej przez klienta. Czyni to w sposób dyplomatyczny i profesjonalny zgodnie z kodem zawodowym, pozostawiając finalny wybór klientowi.

Współpraca z Panią Szymanek stanowiła miły moment w procesie budowy i oczekiwania na moje mieszkanie.

Bez wahania polecam Ją każdemu, kto pragnie kreatywnej i fachowej pomocy, oczekuje rzetelności w wykonaniu i współpracy opartej na wzajemnym poszanowanie swoich gustów i potrzeb.

Elżbieta Gratkowska

Nie mamy żadnych zastrzeżeń co do firmy Gold Meble. Mieliśmy ogromną przyjemność współpracować z Panią Bernadettą Szymanek, która od samego początku wykazała się profesjonalizmem, cierpliwością, dokładnością oraz doskonałą znajomością tego czym się zajmuje. Zostaliśmy kompleksowo obsłużeni zamawiając zabudowę kuchni oraz łazienek, wybranie i instalację sprzętu AGD w kuchni, szaf w sypialni oraz półek w garderobie. Poświęcono nam wystarczającą ilość czasu, aby znaleźć najlepsze rozwiązania zagospodarowania przestrzeni w naszym mieszkaniu. Zamówione meble są bardzo pojemne i dzięki odpowiednim pomiarom idealnie wpasowują się w przestrzeń, a także nie są przytłaczające. Po raz pierwszy w końcu mamy dużo miejsca i mogliśmy z łatwością uporządkować wszystkie nasze rzeczy. Wyjątkowo cenimy terminowość oraz fakt, że wszystko zostało wykonane według przygotowanego projektu. Nie było żadnych przykrych rozczarowań czy niespodzianek. Ekipa montażowa przyszła do nas z zapałem do pracy oraz wykonała usługę pod względem technicznym na najwyższym poziomie. Należy również podkreślić, że nie ma problemów komunikacyjnych pomiędzy Panią Bernadettą a ekipą. Wszystko było bardzo dobrze skoordynowane. Korzystamy z mebli juz od maja 2017 roku i nie było dotychczas ani jednej usterki. Polecamy gorąco firmę Gold Meble i współpracę z Panią Bernadettą.

Ewa Dąbrowska-Bahl i Prashant Bahl

Usługi firmy GOLD MEBLE oceniam bardzo wysoko. Moje mieszkanie przy u;. Rayskiego w Warszawie zostało urządzone dokładnie tak, jak sobie wyobrażałem. Ekipa wykonawcza szybka ( prace trwały tylko 2 dni ) oraz bardzo uprzejma i solidna.

Menadżerka – projektantka, Bernadetta Szymanek jest osobą energiczną, nietracącą czasu na mnożenie bez końca różnorakich wersji, tylko traktuje projekt kompleksowo i trafia bezbłędnie w rzeczywiste upodobania klienta przy zachowaniu spójności projektu i estetyki.

Jerzy Windyga

Z racji bardzo udanej współpracy z firmą Gold Meble chciałabym zarekomendować wszystkim poszukującym wykwalifikowanego i doświadczonego wykonawcy mebli pod wymiar.

Firma Gold Meble wykonuje od kilkunastu lat usługi związane z zabudową pod wymiar, także jak mało kto zna się na kompletnym zadowoleniu klienta w tej dziedzinie.

Jest solidnym partnerem, realizując zlecenie rzetelnie i terminowo. W ramach współpracy możemy liczyć na profesjonalne doradztwo ze strony pracowników, zarówno w fazie projektowania, jak i podczas późniejszych etapów realizacji.

Na szczególną uwagę zasługuje otwartość i kreatywność Pani Bernadetty Szymanek, które wsparte są wysokimi kwalifikacjami i umiejętnościami wykonawczymi. Dzięki temu komunikacja z firmą Gold Meble jest łatwa, szybka i przyjemna a współpraca efektywna i satysfakcjonująca.

Składając podziękowanie za dotychczasową współpracę, rekomenduję usługi firmy Gold Meble innym potencjalnym kontrahentom.

Emilia Jurczak

Na przełomie 2017 i 2018 roku firma Gold Meble realizowała projekt i wykonanie zabudowy kuchennej, szaf oraz mebli łazienkowych w moim nowym mieszkaniu na Warszawskiej Białołęce. Firmę wybrałem na podstawie pozytywnych opinii znalezionych w internecie i muszę przyznać, że nie zawiodłem się.

Proces projektowania prowadziła Pani Bernadetta Szymanek. Zaprojektowała bardzo nowoczesne, ale zarazem funkcjonalne wnętrze, które bardzo przypadło mi do gustu. Pani Bernadetta jest bardzo cierpliwą i komunikatywną osobą, która potrafiła wyjaśnić wszystkie moje wątpliwości, służy radą przy doborze sprzętów AGD do kuchni oraz doborze odpowiednich materiałów. Widać duże doświadczenie w projektowaniu wnętrz, gdyż w efekcie końcowym powstało wnętrze, w którym wszystko jest dokładnie w tym miejscu co być powinno bez zadnych zbędnych udziwnień. Zaprojektowana zabudowa w łazience świetnie komponuje się z wystrojem pomieszczenia. Podczas całego procesu projektowania Pani Bernadetta była ze mną w stałym kontakcie, na bieżącą ustalaliśmy wszelkie detale, które wymagały ewentualnego doprecyzowania. W przystępny sposób odpowiadała na pytania dotyczące nawet najdrobniejszych szczegółów i potrafiła przekonująco argumentowac, dlaczego dane rozwiązanie będzie lepsze w danym przypadku. Cały proces projektowania przebiegał w bardzo miłej atmosferze.

Ekipa montażowa to również fachowcy, do których nie ma się do czego przyczepić. Całą zabudowę wraz z montażem sprzętu AGD wykonali w przeciągu dwóch dni. Podczas prac całe mieszkanie było profesjonalnie zabezpieczone przed jakimkolwiek uszkodzeniami, d po zakończeniu prac wszystko było dokładnie posprzątane. Sprzęty AGD podłączone i zamontowane fachowo, wszystko działa tak jak powinno.
Jednym słowem jestem bardzo zadowolony z współpracy z firma Gold Meble i mogę ją z czystym sumieniem polecić jako solidnego i rzetelnego wykonawcę. Jestem bardzo zadowolony z efektu końcowego i jeżeli w przyszłości będę wykańczał lub remontował kolejne mieszkanie ponownie skorzystam z usług firmy Gold Meble.

Paweł Jóźwiak

W Firmie Gold Meble zamówiłem szafę do przedpokoju oraz meble ze sprzętem AGD do aneksu kuchennego. Współpraca była bardzo profesjonalna, a doradztwo na najwyższym poziomie i co najważniejsze indywidualne podejście. Projekt i realizacja wykonane bardzo rzetelnie, z dbałością o każdy szczegół. Poza standardowymi meblami Projektant zadbał również o dobór, zamówienie i montaż sprzętu AGD. Termin realizacji zgodny z umową, a o przebiegu prac byłem informowany na bieżąco.

Dziękuję i gorąco polecam do współpracy.

Wojtek Penkala

Oczywiście mogę tylko rekomendować Państwa meble i cieszymy się z dobrze wykonanej roboty i jakości!!!

Josef Mitter
Jesteśmy bardzo zadowoleni z Państwa pracy. Dobra robota ! Dziękujemy bardzo !
Władimir Tarchanow

Projekt, kontakt z firmą i wykonanie na najwyższym poziomie. Jesteśmy bardzo zadowoleni.

Krzysztof Ścibior

Z ogromną przyjemnością pragnę potwierdzić profesjonalizm, sprawne wykonanie oraz bardzo ciekawy projekt mebli kuchennych, a także szaf i zabudowy wnękowej wykonanej przez firmę Gold Meble S.C. z Rawy Mazowieckiej.

Zamówienie realizowane na początku 2018 roku na ulicy Kasprzaka w Warszawie zostało wykonane zgodnie z założeniami i w terminie. Bardzo dużym plusem jest ogromne doświadczenie osób z biura projektowego, które potrafią stworzyć projekt pasujący wymaganiom klienta, jednocześnie służą pomocnymi radami przez cały czas projektowania, a także w trakcje realizacji. Dodatkowo organizacja pracy, wykonanie i montaż zasługują na słowa uznania.

Z czystym sumieniem mogę polecić firmę Gold Meble S.C. jako zaufanego wykonawcę.

Michał Styczyński

Chciałbym bardzo serdecznie podziękować za wzajemną współpracę całej firmie GOLD MEBLE. Współpraca nie była łatwa, byłem bowiem Klientem bardzo kapryśnym i zawracającym głowę. Na samym wstępie dziękuję Pani Bernadetcie Szymanek, za to, że projektując kuchnię wzięła pod uwagę nasze potrzeby i indywidualne charaktery. Czasem nie było łatwo pogodzić pomysłów i potrzeb dwóch osób. Pani Bernadetta jednak zawsze starała się znaleźć rozwiązanie. Gdy już znalazła rozwiązania i projekt został wreszcie zaakceptowany (spełniał wymagania i potrzeby, pasował do wystroju mieszkania i mebli w innych pomieszczeniach, a nawet do balkonu), rozpoczęło się wybieranie sprzętu, które również wymagało wiele zaangażowania pani Bernadetty i odpowiedzi na mnóstwo pytań. W każdym momencie pani Bernadetta służyła radą i cierpliwie tłumaczyła (czy w zmywarce może być osobna szuflada na sztućce, czy musi być kosz, czy szuflada musi być nakładana, czy nie można znaleźć nienakładanej, a czy kuchenka indukcyjna może mieć wyświetlać w kolorze niebieskim, czy musi być wyświetlacz w kolorze czerwonym itd., itp.). Przez tego typu zadania Pani Bernadetta również przebrnęła z uśmiechem na twarzy (i wcale nie politowania). Zawsze czułem się otoczony opieką, życzliwością, sympatią i zrozumieniem, za co serdecznie dziękuję jeszcze raz.

Ja osobiście jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą GOLD MEBLE, a niestety muszę przyznać, że bywałem trudnym i nieznośnym Klientem. Dziękuję zatem jeszcze raz i osobiście mogę bez wahania polecić usługi firmy GOLD MEBLE.

Mariusz Serweta

Właśnie wyposażyłam moje mieszkanie w meble, zaprojektowane i wykonane przez firmę GOLD MEBLE Wojciech Sadach, z siedzibą w Warszawie przy ul. Markowskiej 22, U7
Meble i wyposażenie w sprzęt AGD zaprojektowała p.BERNADETTA SZYMANEK ,a zamontowała bardzo sprawnie i fachowo – mam na myśli podłączenia sprzętu – ekipa tej firmy, pod kierownictwem p.Maciejewskiego.
Projekt mebli kuchennych wraz ze sprzętem AGD,zabudowa wnęk w przedpokoju i mebli w łazience, został przez p. Bernadettę Szymanek opracowany sprawnie i profesjonalnie. Pani Projektantka cierpliwie uwzględniała wszystkie moje “kaprysy”. Prace stolarskie wraz z wybarwieniem frontowych części mebli zostały przez firmę GOLD MEBLE wykonane bez zarzutu. Jestem w pełni usatysfakcjonowana współpraca z pracownikami firmy i mam przekonanie, że nie muszę się obawiać, iż w miarę opływu czasu, pojawia się jakieś ukryte usterki.

Bożena Ronikier

Dziękuję bardzo i jeszcze raz dziękuję za pełen profesjonalizm w obsłudze i montażu no i efekcie końcowym. Jak też dziękuję za pomoc w podłączeniu pralki i uwzględnieniu uwag do szafki i bardzo szybkiej jej wymiany. Po prostu było idealnie. Będę pamiętał i polecał przy okazji innych remontów.

Do zobaczenia może gdzieś kiedyś… 🙂

Cezary Niebroń

Współpraca z firmą GOLD Meble przebiegała bardzo pomyślnie, adekwatnie do moich oczekiwań. Dzięki szerokiej, elastycznej ofercie i profesjonalnemu doradztwu, na jakie mogłem liczyć, powstał optymalny, funkcjonalny projekt, który równocześnie uwzględniał moje potrzeby i preferencje. Następnie został on starannie wykonany przez wykwalifikowanych montażystów. Dzięki temu nowe mieszkanie jest komfortowo urządzone a jego estetyczny wygląd sprawia dużą satysfakcję.

Maciej Sitarski

Polecam firmę Gold Meble jako realizatora kuchni i szaf wnękowych. Od etapu konsultacji, przez pomiary, do podpisania umowy można liczyć na fachowe doradztwo. Firma proponuje uczciwy model rozliczeń. Co do wykonania zlecenia nie mam uwag. Dodatkowy plus to elastyczność na etapie kompletowania wyposażenia AGD. Polecam.

Tomasz Okraska

Firma „Gold Meble” zaprojektowała i wykonała zabudowę aneksu kuchennego oraz szafy w przedpokoju. Wszystkie prace zostały wykonane terminowo oraz z należytą starannością i na wysokim poziomie technicznym. Meble zostały zaprojektowane przez Panią Bernadettę Szymanek w bardzo praktyczny i funkcjonalny sposób. Podczas spotkania zostały przedstawione materiały, z jakich zostaną wykonane meble oraz wizualizacja pomieszczeń. Firma jak najbardziej godna polecenia.

Marcin Żak